Üye Girişi
Login
 
Pass
 
 
 
 
 
 
 
 

2019 YAZ DÖNEMİ YOĞUN İNGİLİZCE KURSLARIMIZ

İngilizce öğrenmek için beklemeyin, zaman kaybetmeyin ! Siz de tüm dünya gibi İngilizceyi dünya eğtim devi Pearson desteği ile öğrenin. 

 

%30 İndirimli yaz kurslarımız için tıklayınız.

 

Klasik ve standart İngilizce eğitim sistemleriyle İngilizce kurs başlama tarihlerini beklemeyin, boşuna zaman kaybetmeyin. Hemen İngilizce düzey belirleme sınavlarımızdan birine katılın ve seviyenize uygun sınıflardan eğitime bugün başlayın.

 

İzmirdeki ingilizce kursları içinde dünyanın eğitim devi Pearson QuadProTech metodu ile İngilizce okuma yazma konuşma ve dinleme eğitimi veriyor ve İngilizce eğtiminde fark yaratıyoruz.

 

Siz de dünya eğitim devi Pearson tarafından geliştirilen QuadProTech Metodu ile İngilizcedek konuşma, okuma, yazma ve dinleme becerilerinizi geliştirin rakiplerinizin bir değil tam dört adım önünde yer alın.

 

İngilizce seviyeniz ne olursa olsun ENGLISH WEST'e bugün başvurun, İngilizce seviyenize uygun ve devam eden İngilizce sınıflarımızdan birinde hemen İngilizce eğitiminize başlayın.

 

Batının en etkin İngilizce konuşturma, okuma, yazma ve dinleme kursuna bugün başvurun, dilerseniz devam eden İngilizce derslerimizden birine ziyaretçi olarak katılın, İngilizce eğitiminde ENGLISH WEST - QuadProTech sistem ve metodoloji farkını kendi izlenimlerinizle gözlemleyin. ENGLISH WEST - QuadProTech Metoduna ve profesyonel eğitmen kadrosunun kalitesine güvenir ve bunu yerinde izlemek, metod ile tanışmak isteyen katılımcısıyla paylaşır. Adayların söylemle değil gözlemle karar vermelerini sağlar.

 

5 kıta, 70 dünya ülkesi, 160 merkez ofisi ve 40000'den fazla çalışanı ile dünya üzerindeki yüzbinlerce okul - eğitim kurumunda İngilizce eğitimi alan milyonlarca dünya öğrencisi gibi sizler de İngiltere - Londra operasyon merkezli dünya eğitim devi Pearson'ın geliştiriği QuadProTech Metodu ile dışı bir İngilizce eğitim deneyimi yaşamanız için, sizleri İngilizce dil okullarımıza davet ediyoruz.

 

Klasik sistemlerden çok farklı olan dünyaca ünlü QuadProTech Metod ile geçmiş dönemlerdeki öğrencilerimiz gibi sizler de eşsiz İngilizce konuşma, okuma, yazma ve dinleme becerilerinizi geliştirecek, dış aktiviteler, her öğrencimiz için verilecek birebir özel ders ve durum değerlendirme seansları ve Pearson tarafından geliştirilen MyLab online eğitim çalışmaları desteği ile İngilizcenizi en üst düzeye çıkaracaksınız. 

 

4'lü etkin İngilizce iletişim becerilerinizi geliştirecek bu eşsiz İngilizce eğitimini alacak ve İngilizce konuşma, okuma, yazma ve dinleme ile ilgili sorunlarınıza QuadProTech Metodu ile çözüm bulacaksınız.

 

Ücretsiz seviye belirleme sınavı için dil okulumuza dilediğiniz bir gün ziyaret edebilirsiniz.

      

HAFTA ARASI İNGİLİZCE EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ:

 

Hafta arası günler: Ptesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma (Seçeceğiniz program yoğunluğuna göre 2 - 3 - 4 ya da 5 gün ders seçeneğiniz bulunuyor)

Hafta arası ders saatleri: Sabah kuşağı 10-12 veya Öğle kuşağı 14 - 18 ve Akşam kuşağı 19-21 saatleri arasındadır. Güncel sınıf kontenjan ve günleri ile ilgili kayıt ofisimizden bilgi alınız.

 

HAFTA SONU İNGİLİZCE EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ:

 

Hafta sonu günler: Sadece Cumartesi ve Pazar 3'er saat

Hafta sonu ders saatleri: Sabah kuşağı 10-13 (günde 3 saat) veya Akşamüstü kuşağı 14.30-17:05 (günde 3 saat) Güncel sınıf kontenjan ve günleri ile ilgili kayıt ofisimizden bilgi alınız.

 

Yeni açılacak İngilizce YDS, TOEFL, IELTS sınıflarımız için bilgi alabilirsiniz.

 

Harcayacağınız zamanın, seçeceğiniz bir İngilizce kursu için son derece değerli olduğuna inanıyorsanız, İngilizce kurs seçiminizden önce alacağınız eğitimin ne kadar verimli olacağını araştırmanız önemlidir.

  

Benzerlerinden 4 kat daha güçlü ve etkin İngilizce eğitimi veren, size gerçek anlamda İngilizce konuşma, okuma, yazma ve dinleme becerilerini kazandıran dünyaca ünlü İngilizce eğitim metodumuz standart kursların uyguladığı eğitim müfredatından ayrılıyor, kursiyerlerimize özel ders, dış aktiviteler, Pearson tarafından geliştirilmiş MyLab dijital platfomunu sunuyoruz.

  

Buna göre kararınızı vereceğiniz İngilizce kursun seçimi için sizlere 3 değişik karşılaştırma tablosu ve ulaşmanız gereken (ulaşmadığınız takdirde İngilizce öğrenmiş sayılmazsınız) uluslararası İngilizce seviye tablosunu sunuyoruz. Her 3 tabloda İngilizce eğitimi ile ilgili uluslararası hedefe

 

               - Ne kadar bir süre ile

               - Ne kadar bir bedelle

               - Net olarak İngilizcede neler öğreneceğinizi

  

gösteren ve karşılaştıran değerlere ulaşacaksınız. Bu tabloları inceledikten sonra bilinçli bir tüketici olarak İngilizce eğitiminiz için harcayacağınız zaman ve bedeli masaya yatırıp doğru seçenek üzerinde karar vermeniz daha kolay ve yararlı olacaktır.

 

ENGLISH WEST'te ön koşul olmadan devam eden İngilizce derslerinden birine misafir olarak katılmak için formu doldurabilirsiniz. Ayrıca ENGLISH WEST kalitesi ile İngilizce eğitim almak için ön kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Erasmus ve Europass ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Ana Sayfa Programlar | Basında West | Kurumsal |  Saatler ve Ücretler | Duyurular Kampanyalar | Yurtdışı Eğitim | İletişim