Üye Girişi
Login
 
Pass
 
 
 
 
 
 
 
 

LCCI JET (Junior English Test) - Çocuklar için İngilizce

Değerli Velilerimiz,

 

Yarınlarımız olan çocuklarımızın dünya standartlarında kaliteli bir İngilizce eğitimi almaları prensip ve misyonu ile yola çıkan ENGLISH WEST, Türkiye'de bir ilki velilerine ve değerli çocuklarımıza sunmanın mutluluğunu yaşıyor.

 

Standart programlardan çok farklı bir konseptte sunduğumuz JET - Junior English Test programımız sayesinde çocuklarımıza ömür boyu saklayacakları uluslararası geçerli bir sertifika sunuyoruz. Onları geleceğin global İngilizce eğitim sistemine entegre ediyor, dünya vatandaşlığına ilk adımı kendi ülkelerinde atmalarını sağlıyoruz. Bu programlarımızla ilgili ücretsiz deneme dersleri ve veli tanıtım toplantılarımıza katılmayı arzu eden velilerimiz bizlere Başvuru Formlarımız aracılığı ile ulaşabilirler.

 

Tanıtım toplantımıza katılmak isteyen velilerimiz başvuru formunu hemen doldurabilirler. Başvuru formunu doldurmak için "Tıklayınız"

 

Sınırların kalktığı bir dünyada geleceğin iş adamlarını bugünden yetiştiriyoruz. Çocuklarımızın İngiliz eğitim sistem ve müfredatına uygun, Londra Sanayi ve Ticaret Odası - LCCI'ın 125 yılı aşkın bir süredir sunduğu ve her yıl dünyanın dört bir tarafında onbinlerce dünya öğrencisine uyguladığı JET (Junior English Test) İngilizce eğitim programını biz de ENGLISH WEST olarak gururla sunuyoruz.

İngilizce eğitim programı sonunda her öğrencimiz, Londra Sanayi ve Ticaret Odası - LCCI'ın Avrupa Ortak Dil Kriterlerine uygun seviyede ömür boyu saklayabilecekleri uluslararası geçerli bir sertifikaya sahip olacaklar. Çocuklarımızı uluslararası geçerliliği olan bir sertifika sınavı ile dünya standartlarında ölçmenin yanı sıra İngilizceyi sevdiriyor, çocuklarımıza ilerideki eğitim ve iş yaşamları için gerekli olan İngilizce iletişim becerilerini ilk günden itibaren kazandırmaya başlıyoruz. Onları standart müfredatlarda uygulanan gramer ve kelime bilgileri ile boğmuyor, İngilizceyi aktif şekilde kullanmalarını ve kendilerini İngilizce ifade etmelerini sağlıyoruz. Tüm eğitim sistem ve müfredatını Londra Sanayi ve Ticaret Odası - LCCI'ın 125 yıllık birikim ve deneyimi ile çocuklarımıza sunuyoruz.

Londra Sanayi ve Ticaret Odası - LCCI'ın sunduğu İngilizce eğitim programı ile çocuklarımıza aynı zamanda geleceğin iş dünyasına ve ileride İngiliz Yüksek Öğretim programına kolaylıkla geçiş olanağı sağlıyoruz. Klasik eğitim sistemleri çerçevesinde uygulanan standart müfredatla değil, İngilizce okuma, yazma, dinleme ve en önemlisi konuşma olmak üzere 4 beceriyi de öğrencilerimize kazandırıyoruz. Özellikle öğrencilerimizin en çok zorlandığı İngilizce konuşma ve iletişim becerilerini arttırmaya yönelik bu programımız, Londra Sanayi ve Ticaret Odası - LCCI'ın dünyanın eğitimdeki lider kuruluğu olan Pearson deneyim ve denetimi ile profesyonel Türk ve yabancı eğitmenlerle ENGLISH WEST'te uygulanıyor.

ENGLISH WEST aynı zamandan Oxford Test of English yetkili sınav merkezidir. Öğrencilerimiz İngilizce eğitim programlarına katılmadan önce dünyanın en saygın üniversitelerinden biri olan Oxford Üniversitesinin hazırlayıp sunduğu Oxford Test of English bilgisayar destekli İngilizce seviye belirleme sınavına katılmalarını sağlıyor, sahip oldukları İngilizce seviyeleri uluslararası kriterlerde belirliyoruz. Sınav sonucunu velilerimizle paylaşıyor ve öğrencilerimizi seviyelerine uygun sınıflara yerleştiriyoruz. 

Londra Sanayi ve Ticaret Odası - LCCI'ın sunduğu İngilizce eğitim programında İngilizce piyes ve gösteriler, çocuklarımızın bizzat kendilerinin yazacağı İngilizce hikayelerden oluşan bir kitap, eğitim yılı içinde İngiliz öğretmenlerimiz eşliğinde, şehrimizde İngilizce yapılacak şehir, kültür ve tanıtım gezileri, orijinal İngilizce filmler, İngilizce oyun saatleri, yurtdışında kardeş okul ile iletişim ve kültürel değişim olanakları, müfredat ve aktivitelerimiz arasında yer alıyor.

Çocuklarımızı aynı zamanda gelecekteki eğitim ve İngiliz iş dünyasına bugünden adımlarını sağlam olarak atmalarını sağlıyor ve yarının bireylerini bugünden yetiştiriyoruz. Ders saatlerinin dışında pek çok renkli aktivitelerle İngilizceyi çocuklarımızın severek öğrenmelerini sağlıyor ve İngilizce eğitimleri sonunda Londra Sanayi ve Ticaret Odası Yetkili sınav merkezi ENGLISH WEST'te Londra Ticaret ve Sanayii Odası yetkililerince tarafından yapılan bir sınav ile öğrencilerimiz uluslararası geçerli sertifikalarına sahip oluyorlar. Arzu eden 11 yaş ve üzeri çocuklarımız, 25 yıllık yurtdışı deneyimimiz ile başkent Londra'da bulunan uluslararası dil okullarımızda yaz tatillerinde İngilizce eğitimlerini devam etmektedirler. Öğrencilerimiz 3 - 4 hafta süren bu program boyunca başkent Londra'daki İngiliz ailelerin yanında konaklayarak, İngiliz kültür ve geleneklerini, kendilerini bekleyen yarının İngiliz iş dünyasını bizzat yakından tanıma şansına erişirler. Londra'da çok zengin ve birbirinden renkli aktivitelere katılarak tüm eğitim yılı stresini üzerlerinden atarlar, o ülkenin dilinin yerinde, severek öğrenirler.

Özetle,

- 125 yıllık Londra Ticaret ve Sanayi Odası (LCCI) deneyimi,

- İngilizce eğitimde PEARSON dünya markası,

- İngilizce eğitimde 27 yıllık ENGLISH WEST gücü,

- Oxford Üniversitesinin (Oxford Test of English) saygınlığı,

- Yurtdışı eğitimde 25 yıllık Deren Koray kalitesi,

yarının bireylerini bugünden yetiştirmek için, bu programda, çocuklarımız için buluştu.... Siz değerli velilerimizi ve çocuklarımızı ücretsiz deneme derslerine davet ediyoruz. (Lütfen randevu alınız)

 

Ana Sayfa Programlar | Basında West | Kurumsal |  Saatler ve Ücretler | Duyurular Kampanyalar | Yurtdışı Eğitim | İletişim