Üye Girişi
Login
 
Pass
 
 
 
 
 
 
 
 

DİL KURSUNUZ ORİJİNAL Mİ?

Gerçek İngilizce Eğitimi mi Alıyorsunuz?

     

Callan Method ile İngilizce eğitim aldığınız eğitim kurumunun "Onaylı bir Callan Okulu" mu? Değilse dikkat. Çünkü onaylanmamış dil okulu, terk edilmiş eğitim materyal ve yöntemlerle ders veren güncellenmemiş dil okuludur. Eğitim personeli kalitesini denetlemeyen dil okuldur, zaman ve enerji kaybıdır.

 

Deren Koray Group olarak yenilikçi ve çağdaş vizyonu ile eğitim ve turizm sektörünün önde gelen kurumlarına daima örnek olduk ve örnek olmaya da devam ediyoruz. Bu durum şirketlerimizin başarısı açısından gurur verici bir olaydır. Ancak bu örnek alma konsepti zaman zaman kurumlarımızın taklit edilme noktasına kadar ulaşmakta ve sektördeki kurumsal duruş ve imajımıza zarar vermektedir. Buna izin vermemek adına siz değerli öğrenci ve aday katılımcılarımızı sosyal medya ve web sitelerimiz aracılığı ile bilinçlendirmeye gayret ediyoruz. Çünkü Callan Method'u Türkiye ile tanıştıran, 25 yıldır Londra'daki merkez dil okulumuzda Türk öğrencilerimize bu metod ile ders veren bir kurum olarak Türk eğitim sektöründe yer alıyoruz.

   

Orijinal bir dil okulunu nasıl ayırt edersiniz?

  

Callan Metod'u kullanan orijinal bir dil okulunu anlamanın yolları çok açıktır. ENGLISH WEST olarak savunduğumuz bazı noktaları size iletmemiz bile yeterlidir. Bakınız kurum olarak biz nelere dikkat ediyoruz:

 

   * ENGLISH WEST de dahil tüm DEREN KORAY GROUP Dil Okulları, Callan Method Organization'ın (CMO) akreditasyon listesinde yer alır. (http://www.callan.co.uk/tr/school-details/929/)

   * ENGLISH WEST her öğrencisi için lisans bedeli ödenmiş orijinal ders kitaplarını kullanır. Bu kitaplar son değişiklikleri barındıran güncel ders materyalleridir. (Örneğin artık kullanılmayan ve terk edilmiş Stage sınavlarını kurumlarında uygulamaz. Kurumunuz halâ bu sınavları uyguluyorsa güncel olmayan bir Callan Metoduyla eğitim alıyorsunuz demektir. Bu testlere ulaşmak için tıklayınız)

   * Dil okulumuz, 1997'den beri Callan Method Öğretmen eğitme yetkisine sahip tek İngilizce eğitim kurumudur.

    * DEREN KORAY GROUP Dil Okulları, sadece yurtiçi ve yurtdışı İngilizce eğitimi üzerinde özelleşmiş kurumlardır, kurum içinde başka bir iştigal konusu bulunmamaktadır.

    * Anadili İngilizce olan tüm öğretmenlerimiz, Callan Method Teacher Training planları çerçevesinde aylık eğitimlere tabi tutulur ve öğretmenlerin eğitim kalitelerini düzenli olarak baş öğretmenimiz tarafından denetlenir.

    * Tüm Callan Method derslerimiz öğrenci ve öğretmenlerimizin çevrimiçi bağlanabildikleri ELNET platformu tarafından takip edilir. Her öğrenci için notlar alınır ve kişisel gelişimleri takip edilir.

    * Tüm DEREN KORAY GROUP Dil Okulları öğrencileri, CMO Cambridge standartları tarafından belirlenen orijinal Callan Method Öğrenim Sertifikası almaya hak kazanırlar. Kurumumuz bu sertifikaları verme yetkisine sahip tek kurumdur.

    * Dil okullarımızda İngilizce kurs alan öğrencilerimiz dilerlerse, dünyada Callan Method'u kullanarak İngilizce eğitimi veren diğer dil okullarına yatay geçiş yaparak İngilizce eğitimlerine yurtdışında devam edebilirler. 25 yıllık yurtdışı eğitim deneyimimizle öğrencilerimizi Londra'da bulunan tamamı İngiliz ailelerin yanında ya da öğrenci yurtlarımızda barındırıyoruz.

     * Deren Koray Group okullarında İngilizce eğitimi alan öğrencilerimize ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı servisi veriyoruz. Yüksek öğretimden dil eğitimine, öğrencilerimizin yurtdışı eğitimle ilgili tüm sorularına yanıt veriyoruz.

  

Alacağınız İngilizce eğitimin kalitesi ve verimliliği firmamız güvencesinde ve takibindedir.

     

   

Ana Sayfa Programlar | Basında West | Kurumsal |  Saatler ve Ücretler | Duyurular Kampanyalar | Yurtdışı Eğitim | İletişim