Üye Girişi
Login
 
Pass
 
 
 
 
 
 
 
 

İZMİR İNGİLİZCE KURS SAATLERİ VE ÜCRETLERİ

 

İzmir'deki İngilizce kursları içinde English West'in konumu farklıdır. İngilizce eğitimlerimiz hakkında bilgi almak üzere kapımızdan içeri giren ya da bizlere telefon / internet ve diğer iletişim araçları ile ulaşan kursiyer adaylarımıza yönelttiğimiz soruların ışığında kendileri için uygun olan metod ve yöntemleri öneririz. Sadece tek bir eğitim programı ile değil çoklu yöntem ve metodları ele alırız.

 

Aday kursiyerlerimizin yazılı ve sözlü sınav seviyelerini ölçmeden önce İngilizce eğitim için ne kadar zamanı olduğu / kapasitesi / İngilizce geçmişi / finansal durumu / İngilizceyi hangi amaç için öğrenmek istediği / bizlere ayırabileceği saat ve günleri / çalışma temposunu / sosyal durumunu tek tek sorgular ve kendilerinden bu bilgileri detayları ile toplarız. Bu bilgiler ve saptamalar ışığında adayın kendisine en uygun olan metodu önerir ve akabinde İngilizce eğitime başlamış oluruz. Bu olayı, tıpkı hastaneye muayene için gelen bir hastayı karşılayan, onu muayene eden ve sonuçta tedavisi için hastasına reçete yazan bir doktor gibi algılayınız.

 

Bir kursiyerin en büyük kabusu kursun kendisine uygun olmadığı durumlarda kursu yarım bırakma endişesine kapılmasıdır. ENGLISH WEST dil okulumuzda tüm saptamalarımıza rağmen böyle bir durum söz konusu olduğunda kursiyerimize metodlarımız arasında yatay geçiş olanağı sunuyoruz. Böylece farklı İngilizce öğrenme yöntemlerini test etmelerini sağlıyoruz. Devamsızlıklarını aynı seviyedeki farklı gün sınıflarında telafi ediyor ya da özel dersle bu açıklarını kapatmalarını sağlıyoruz. Biz, her iki metod ve teknikle öğrencilerimizi uluslararası yeterli seviye ulaştırdığımızda ara sınavlarla onlara transfer olanağı sunan ender okullardan biriyiz.

 

KONUŞMA İNGİLİZCESİ: Kursiyerlerimizin en çok sıkıntı çektikleri konu ifade ile ilgilidir. Bu sebeple İngilizcede "anlayabiliyorum ama konuşamıyorum" problemi ile İngilizce kursumuza başvuranların kaydolduğu Callan Metod ile eğitim verdiğimiz özel sınıflarımızdır. Hızlı metodumuz sayesinde çok kısa sürede İngilizce öğrenmek isteyen kursiyerlerimiz tarafından tercih edilmektedir.

  

QUADPRO TECH: Hiç İngilizce bilmeyen bir bireyi 4 kurluk eğitim sistemi ile sadece 320 saatte %25'er dilimlerle Reading + Listening + Writing ve Speaking alanlarında profesyonel iletişim becerileri kazandıran ekonomik programımızdır. Aşağıda listelediğimiz ulusal ve uluslararası sınav programları için yeterli İngilizce seviyesine ulaşmayan katılımcılarımıza 4 ayrı alanda kusursuz bir İngilizce eğitim sağlar ve öğrencilerimizi stratejik eğitimlere hazırlar.

 

YDS KURSU: 2013 yılından itibaren KPDS ve ÜDS yerine yılda sadece 2 defa yapılacak YDS sınav sistemi kamuoyuna sunuldu. Bu yeni nesil sınav sistem ve müfredatına paralel ENGLISH WEST olarak adaylarımızı 25 yıllık yurtdışı eğitim tecrübemizle en iyi şekilde hazırlayacak personel, sistem ve metodlara sahibiz. Yeni nesil YDS sınavının diğer uluslararası sınav formatlarına benzer bir sistemle yapılmasını umuyoruz. Özellikle geleceği ön görülen "Spoken" bölümünde ENGLISH WEST gücünü adaylarımız yaşayacaktır.

 

TOEFL KURSU: Tüm dünyada ve ülkemizde en popüler İngilizce yeterlilik bilgisinin ölçüldüğü ister akademik yaşamda ister iş dünyasında tüm kapıları açan en önemli sınavlardan biri olarak kabul edilen TOEFL sınavına sizleri 2 değişik yöntemle hazırlıyor, TOEFL derslerini ana dili İngilizce olan kadromuzla birebir veriyoruz. Adaylarımızın eksik noktalarına eğilerek hem zamandan kazandırıyor hem de tam gereksinimlerine uygun bir TOEFL eğitim programı sunuyoruz.

 

IELTS KURSU: Birleşik Krallığa bağlı üniversite ve yüksek öğretim kurumlarına girişte adeta anahtar rolü oynayan bu sınav artık dünyanın pek çok ülkesinde kabul görüyor. IELTS için sizleri TOEFL'da olduğu gibi 2 değişik yöntemle hazırlıyoruz. Profesyonel kadromuz sayesinde IELTS puanlarınızı artırmanın yanında sınavın stratejik eğitimlerini öğrencilerimize kesintisiz aktarıyoruz. Adaylarımızın tercih ettikleri sınav modülündeki (Genel ya da Akademik) eksiklerini göz önüne alarak ana dili İngilizce olan kadromuzla birebir eğitim sunuyoruz.

 

CAMBRIDGE KURSU: Ülkemizde gün geçtikçe popülaritesini arttırma yolunda emin adımlarla ilerleyen bu sınav türü, ülkemiz aksine yurtdışında özellikle Birleşik Krallıkta çok fazla ilgi görmektedir. IELTS benzeri bir müfredat ile sizleri bu sınava hazırlıyoruz.

 

BUSINESS ENGLISH - TOEIC: İş İngilizcesinin önemi globalleşen, artık sınırların kalktığı dünyamızda kariyer hedeflerini üst sınırda tutan çalışanlar ve şirket kalitesini maksimum noktaya yükseltmek isteyen iş verenler için en önemli eğitimdir. 2 opsiyon ile bu eğitimi İngilizce kursumuzda veriyoruz.

 

KPDS KURSU: Ülkemizde kamu ve kamu sisteminde hizmet veren kurumlarda çalışan personelin ulusal ölçütlerde yabancı dil yeterliliğini ölçen bir ulusal sınav idi ancak 25 yıllık saltanatın ardından ÖSYM'nin 4 Ocak 2013 tarihinde yapmış olduğu basın açıklaması ile eğitim dünyasından kaldırıldı. Test tekniği ile yapıldığı için adayın henüz konuşma ile ilgili dil becerileri test edilemiyordu, bu nedenle KPDS'nin kaldırılmasını büyük bir kayıp olarak görmüyoruz. ÖSYM artık KPDS yerine yılda 2 defa yapılacak YDS sınavını prezante etti.

 

ÜDS KURSU: KPDS ile benzer bir sınav tekniği olan ÜDS, çoğunlukla akademik seviyede yabancı dil yeterliliğini 3 ana dalda ölçen bir sınav sistem idi. Sağlık, Sosyal ve Fen Bilimleri kategorisinde ÖSYM tarafından yapılmakta idi ancak KPDS gibi ÜDS de 4 Ocak 2013 tarihinde kaldırıldı. ÜDS de adayların spoken (konuşma) ile ilgili becerilerini ölçmekten uzak bir formatta öğrencilere veriliyordu. Bundan böyle artık ÜDS yerine YDS sınavları yapılacak.

 

PROFICIENCY: Türkçe ismi ile hazırlık atlama olarak adlandırdığımız bu sınav, günümüzde üniversite öğrencilerinin ciddi anlamda üzerine eğildikleri baraj niteliğinde bir sınavdır. 2 opsiyonla eğitim olarak sunduğumuz bu program her üniversitenin kendi yapısına göre hazırlanmakta ve öğrencilerimize sunulmaktadır. 

 

LYS-5 KURSU: (Eski YDS) Bir eğitim yılı boyunca öğrencilerimize hazırlık sınıfı konseptinde konunun uzmanı eğitimcilerimiz tarafından verilen bu eğitim hem sınıflar düzeyinde hem de özel ders olarak sunulmaktadır. Başarılı öğrencilerimize dil okulumuzda İngilizce burs verilmektedir.

 

ÖZEL DERSLER: Amacınız ne olursa olsun profesyonel eğitim kadromuzu oluşturan Türk ve anadili İngilizce olan yabancı eğitmenlerimizden İzmir Konak Pier karşısında bulunan İngilizce kursumuzda, 2. katta bulunan komşumuz Ege Lisan ve Bilgisayar merkezinde, Konak yurtdışı eğitim ofisimizde ya da bulunduğunuz mekanda özel İngilizce dersi alabilirsiniz.

 

PLUS PROGRAMLARIMIZ: İzmir'in saygın eğitim kurumlarından Etkin İnsan Gelişim Enstitüsü işbirliği ile hazırlamış olduğumuz 3K, kendi kendinin koçluğu programı sayesinde ENGLISH WEST ile öğrendiğiniz tüm İngilizceyi maksimum verimle sınavda bilgiyi aktarma becerisini sizlere kazandırıyoruz. TOEFL Plus, KPDS Plus, ÜDS Plus, IELTS Plus, Cambridge Plus, YDS Plus, TOEIC Plus programlarımız üstün İngilizce eğitim bilgisi dışında sınavlarda hedef belirleme, hedef odaklanma, sınav kaygısını aşma, motivasyon, stres eliminasyonu, özgüven kazanma, heyecan kontrolü gibi önemli faktörleri öğrenciye kazandırır, sınavda rakiplerinizin bir adım önünde olmanızı sağlar.

  

 

ENGLISH WEST İzmir'deki İngilizce kurs program, fiyat ve saatler aşağıdaki skala yardımıyla açıklanmıştır.

İZMİR İNGİLİZCE KURS SAATLERİ VE GÜNLERİ
  Sabah (10-12)

Öğle (12-17)

A.Üstü (17-19) Akşam (19-21)
Pazartesi + + + +
Salı + + + +
Çarşamba + + + +
Perşembe + + + +
Cuma + + + +
Cumartesi + + + -
Pazar + + - -
İZMİR İNGİLİZCE KURS PROGRAM ÜCRETLERİ
Konuşma İngilizcesi Callan Metod ile seviyeye göre farklılık gösterir (Bkz şema)
QuadPro Tech Toplam 4 kur, 1 kur 100 saat ve kur başına bedel 1000 TL
KPDS Kaldırıldı, yerine YDS sınav hazırlık programı uygulamaya kondu
TOEFL Taban puan altı QuadPro Tech ile eğitim / Taban puan üstü 1152 TL
ÜDS Kaldırıldı, yerine YDS sınav hazırlık programı alındı
IELTS - Cambridge Taban puan altı QuadPro Tech ile eğitim / Taban puan üstü 1152 TL
Business English Taban puan altı QuadPro Tech ile eğitim / Taban puan üstü 1152 TL
Proficiency Taban puan altı QuadPro Tech ile eğitim / Taban puan üstü 1152 TL
YDS 1 eğitim yılı 1152 TL Sadece Pazarları 4 saat toplam 96 saat
İngilizce özel ders 1 saatlik bedel 66 - 120 TL arasıdır
Plus Programlar Yukarıdaki eğitim program bedelleri + 480 TL
Eğitim bedelleri kursiyerlerimizin ödeme koşullarına göre taksitlendirilmektedir.

Ana Sayfa Programlar | Basında West | Kurumsal |  Saatler ve Ücretler | Duyurular Kampanyalar | Yurtdışı Eğitim | İletişim